Producenci
O firmie

Firma Music Media istnieje na polskim rynku od 2007 roku. Zaczynaliśmy jako firma nagłaśniająca imprezy artystyczne. W roku 2009 rozszerzyliśmy profil naszej działalności i obecnie głównie zajmujemy się sprzedażą hurtową instrumentów i akcesoriów muzycznych do sklepów muzycznych w całej Polsce.

Oferujemy szeroką gamę produktów wielu firm, z których spora część nie była do tej pory znana ani dostępna w Polsce, a zdobyła zaufanie wielu klientów za granicą. Naszym głównym celem jest przedstawienie, promocja i dystrybucja tych produktów szerszym kręgom odbiorców. Zdobyliśmy już zaufanie wielu wcześniejszych partnerów i jesteśmy przekonani, iż przyszłe kontakty będą równie owocne i długoterminowe.

Firma Musicmedia działa jako hurtownia. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nawiązujemy współpracę jedynie z wyspecjalizowanymi sklepami muzycznymi. Wszelkie oferty współpracy proszę kierować na adres/telefon podane w dziale Kontakt.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, nawiązania bezpośredniej współpracy, oceny naszej działalności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 - 18.

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl