Joomla Free Templates by iPage Hosting
joomla backup

PHX14-10

 

PHX14-10 - PRZEDŁUŻACZ SŁUCHAWKOWY PIG HOG SOLUTIONS, 3m 1/4 "

 

 PHX14-10

 

Specyfikacja:

 

Przedłużacz słuchawkowy, TRS 1/4 " (female) do TRS 1/4" (male)

Złącza wielkowymiarowe

Wytrzymała obudowa z PCV

Dożywotnia gwarancja

Długość: 10ft (3,05m)

 

Opis:

Linia Pig Hog Solutions oferuje rozszerzony wybór adapterów oraz kabli zaprojektowanych do rozwiązywania typowych problemów z interfejsem w studiu i na scenie. Każdy kabel jest produkowany zgodnie z naszymi wysokimi standardami jakości aby zapewnić przejrzystą reprodukcję źródła dźwięku bez żadnych zniekształceń.

Nasze przedłużacze słuchawkowe są wyposażone w wytrzymałe złącza odporne na odkształcanie. Kabel wyposażony jest w grubą i wytrzymałą obudowę z PVC. Kable odporne są na rozciąganie i załamania, a dzięki swojej długości oraz złączą, pozwoli Ci dotrzeć do najdalszych zakątków Twojego studia.

Pig Hog został zaprojektowany przez muzyków, dla muzyków. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości dźwięku podczas koncertów i innych występów. My rozumiemy, że twoje kable muszą brzmieć świetnie i działać niezawodnie za każdym razem gdy ich używasz! Na produkt przeznaczona jest dożywotnia gwarancja, dzięki czemu możesz być pewny, że kable Pig Hog będą integralną częścią twojego sprzętu.