Joomla Free Templates by iPage Hosting
joomla backup

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWOŚCIAMI MARKI DARKGLASS

 

MICROTUBES X7

MICROTUBES X7

Basowy przester z mocnym uderzeniem. Microtubes X7 od Darkglass daje nam receptę na potężne brzmienie basowych częstotliwości eliminując przy tym uderzenia tych najniższych (tzw. low-endu). Kluczem do osiągnięcia takiego takiego efektu jest zniekształcenie średnich i wysokich częstotliwości tworząc harmoniczny przester, pozostawiając przy tym niezmienione dolne rejestry pasma. Microtubes X7 osiąga to przez rozdzielenie sygnału do dwóch filtrów zmiennych, dzięki czemu możesz uzyskać swój własny, unikalny ton przesteru. Dodatkowo wyposażony jest w czteropasmowy korektor graficzny, który pozwala perfekcyjnie opanować środek pasma. Niezważając na zużycie strun ani też na to jak płasko i cienko brzmi bas, Microtubes X7 wydobędzie z twojej gitary potężne i konkretne dźwięki.

 

 

MICROTUBES X

MICROTUBES X

Basowy przester z mocnym uderzeniem. Microtubes X od Darkglass daje nam receptę na potężne brzmienie basowych częstotliwości eliminując przy tym uderzenia tych najniższych (tzw. low-endu). Kluczem do osiągnięcia takiego takiego efektu jest zniekształcenie średnich i wysokich częstotliwości tworząc harmoniczny przester, pozostawiając przy tym niezmienione dolne rejestry pasma. Microtubes X osiąga to przez rozdzielenie sygnału do dwóch filtrów zmiennych, dzięki czemu możesz uzyskać swój własny, unikalny ton przesteru. Niezważając na zużycie strun ani też na to jak płasko i cienko brzmi bas, Microtubes X wydobędzie z twojej gitary potężne i konkretne dźwięki.

 

HYPER LUMINAL

HYPER LUMINAL

Nowy kompresor basowy od Darkglass – Hyper Luminal – pakuje bogactwo studyjnych kompresorów do twojego pedalboardu. Integrując ścieżkę czystego analogowego sygnału z cyfrowo modelowanymi obwodami bocznymi, kompresor ten odtwarza najbardziej klasyczne światowe brzmienia. Od ręki możesz cieszyć sie trzema symulacjami, a dzięki wbudowanemu interfejsowi USB możesz załadować na pokład Hyper Luminala pozostałe według własnego gustu. Kontrolę nad brzmieniem dają cztery potencjometry oraz dwa metalowe czujniki, a jesli chcemy zagłębić się jeszcze głębiej, rozwiązaniem będzie darmowe oprogramowanie Darkglass Suite.

 

 

ALPHA OMEGA ULTRA

Alpha-omega-ultra

Alpha Omega Ultra jest najbardziej wszechstronnym przedwzmacniaczem basowym, który zaprojektowaliśmy. Dzięki dwóm różnym obwodom zniekształceń (Alpha i Omega), niezwykle wysokiemu zakresowi dynamiki, sześciopasmowej, aktywnej korekcie graficznej, dedykowanej dla wyjścia słuchawkowego i zbalansowanej bezpośrednio (z możliwością przełączania) cyfrowej emulacji impulsowo-reakcyjnej stanowi niewiarygodnie kompletne narzędzie dla współczesnego basisty.

więcej na: https://www.darkglass.com/creations/alpha-omega-ultra/

 

ALPHA - OMNICRON

 Alpha Omicron-3

Dzięki podwójnemu silnikowi Distortion (Alpha i Omega), Alpha Omnicorn zapewnia niezrównaną wszechstronność, bogatą

w harmonię i miażdżące brzmienie. Zaprojektowany dla basistów, którzy potrzebują przedwzmacniacza.

więcej na: https://www.darkglass.com/creations/alpha-omicron/

 

MICROTUBES 500

Microtubes 500

Microtubes 500 to wzmacniacz o mocy 500W wyposażony we wszystkie analogowe przedwzmacniacze półprzewodnikowe i moduł zasilania klasy D.

W górnym rzędzie znajduje się sekcja czysta, która jest podstawą Twojego tonu. Posiada kontrolę wzmocnienia i aktywne 4 kanalowe pasmo.

W dolnym rzędzie znajduje się Microtubes Engine, dodatkowy kanał, który przeniesie czysty dźwięk do następnego poziomu dodając naturalnej kompresji, aby wyeliminować zakłócenia.

więcej na: https://www.darkglass.com/microtubes-500/

 

KABINETY DG410C & DG210C

DG210C DG410C M900 Front

Kabinety są najprapodobnie najbardziej niedocenionym ogniwem łańcucha sygnałów muzycznych: gracze są obsesyjnie zaniepokojeni instrumentami, pedałami i wzmacniaczami, nie zdając sobie jednak sprawy, że bez głośników wszystkie te elementy generują lub przetwarzają sygnały elektryczne.

Ale muzyka jest słyszana i odczuwana, a nie mierzona.

Jest to dźwięk, a głośniki są tym co przekształca sygnały elektryczne w dźwięk.

Dźwięk Darkglass jest charterystyczny i niepowtarzalny. Jest to podstawa naszej reputacj. Nie mogliśmy dalej zakłócać rynku gitarowego, nie zajmując się najważniejszą częścią łańcucha sygnałowego - mianowicie kabinety głośnikowe.

więcej na: https://www.darkglass.com/dg410c/

 

Alpha Omega Ultra jest najbardziej wszechstronnym przedwzmacniaczem basowym, który zaprojektowaliśmy. Dzięki dwóm różnym obwodom zniekształceń (Alpha i Omega), niezwykle wysokiemu zakresowi dynamiki, sześciopasmowej, aktywnej korekcie graficznej, dedykowanej dla wyjścia słuchawkowego i zbalansowanej bezpośrednio (z możliwością przełączania) cyfrowej emulacji impulsowo-reakcyjnej stanowi niewiarygodnie kompletne narzędzie dla współczesnego basisty.

Blend:

 • Miksuje czyste i przetworzone sygnały. Czysty sygnał pozostaje przy wzmocnieniu jedności, podczas gdy głośność przesterowanego sygnału jest ustawiana pokrętłem poziomu, umożliwiając precyzyjne strojenie miksu

Level:

 • Ustawia głośność przesterowanego sygnału

Drive:

 • Ustawia poziom wzmocnienia przesterowanego sygnału

Bite:

 • Zwiększa High Mids (2.8kHz) dla dodatkowej obecności i definicji.

Grown:

 • Regał na wzmocnienie basu dla większego tonu i zwiększonego nasycenia dolnego końca

Mod:

 • Wybiera lub miesza pomiędzy dwoma różnymi obwodami zniekształceń: Alpha jest mocna, z dużą ilością definicji, a Omega jest po prostu brutalna i surowa. W pakiecie Darkglass Suite można przypisać przełącznik Footswitch w Mod, aby przełączać się między Alpha i Omega

Master:

 • Podczas gdy pokrętło poziomu kontroluje wyjście sekcji overdrive, głośność mistrza (master) dostosowuje całkowitą objętość urządzenia. Idealny do precyzyjnego dostrajania wyjścia w trybie czyszczenia. Służy również jako regulator głośności DI i słuchawek. Pamiętaj, że ta kontrola nie ma wpływu na głośność, gdy pedał jest włączony

Bass low shelf:

 • + -12dB przy 80 Hz

Mid bands:

 • + -10dB przy 250 Hz, 500 Hz, 1,5 kHz, 3 kHz

Treble high shelf: 

 •  +12 dB przy 5 kHz

Ground lift:

 • Odłączanie uziemienia sygnału na wyjściu bezpośrednim w celu przerwania pętli uziemienia. Ustaw ten przełącznik na pozycję, która ma mniejszy hałas. Przełącznik nie wpływa na wyjście ¼ "

Cab sim:

 • Ten przełącznik całkowicie omija wszystkie cyfrowe obwody i pozwala uzyskać  sygnał o zerowym opóźnieniu, gdy jest potrzebny

Headphones:

 • Słuchawki alpha- omega ultra ma wewnętrzny stereofoniczny wzmacniacz słuchawkowy zdolny do przenoszenia minimalnego obciążenia 16 omów z jack stereo 3,5 mm. Użyj regulacji głośności głównej, aby wyregulować poziom

USB:

 • Umożliwia podłączenie pedału do komputera PC / Mac w celu załadowania odpowiedzi impulsowej symulacji obudowy na pedał i sterowania różnymi innymi ustawieniami dimensions -

Wymiary:

 • 125 x 96 x 57 mm (4,92 x 3,77 x 2,24 cala)

UWAGA: Gdy pedał jest w trybie obejścia, głośność główna nie ma wpływu na głośność słuchawek. W tym przypadku całkowita objętość jest regulowana w Suite Darkglass. W przypadku czułych słuchawek głośnik obejściowy może być bardzo głośny, jeśli nie jest ustawiony. Alpha · Omega Ultra ma pobór prądu 110mA. Używaj tylko regulowanego adaptera 9V DC z wtyczką środkowo-ujemną. Niestabilizowane zasilacze i / lub wyższe napięcia mogą powodować nieoptymalne działanie szumów, a nawet uszkodzenie urządzenia, unieważniając gwarancję