Joomla Free Templates by iPage Hosting
joomla backup

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWOŚCIAMI MARKI VATER

Morgan Rose - Sevendust

 

fd2db2fb-bb65-46a8-97dc-f43b98313dd0

Morgan Rose Alien Freak

283b44ed-9815-450d-b1c5-cc42ee4d6942

Morgan Rose jest endonserem "Vatera". Wkrótce po dołączeniu do "Vatera", rozpoczęliśmy pracę z Morgan nad niestandardowym modelem, który pasowałby do jego unikalnych potrzeb i stylu gry na perkusji. To, co wymyśliliśmy w 2000 roku, wkrótce będzie znane jako Alien Freak.

Prawdziwie unikalny model bez specjalnej końcówki, wykonany z ciemnego hickyorowego drewna. Ta dwustronna pałka nie posiada wykończenia ani lakieru, co pozostawia komfortowe, szlifowane wykończenie. Alien Freak design - waga i rozmiar daje potężny i solidny dźwięk z potężną głośnością.

Średnica: .610" - 1,55cm Długość: 16" - 40,64cm

9d0a9e3b-c93f-4520-909c-b2e2b5e7d226

Pierwsza reklama do modelu Alien Freak firmy Morgan z podpisem artysty - 2001

 

Nakładki do ćwiczeń

Vater PracticeTips

 

Nakładki do ćwiczeń są wykonane z trwałego i elastycznego materiału gumowego, dzięki czemu można je łatwo umieścić na końcach dowolnych pałek. Zapewniają one szybką i łatwą drogę dla perkusistów, aby mogli spokojnie ćwiczyć gdziekolwiek się znajdują, bez konieczności noszenia z nimi ciężkiej podkładki treningowej. Można ich również używać podczas grania na bębnach akustycznych, aby uzyskać unikalny ton o zmniejszonej głośności, a także na elektronicznych zestawach perkusyjnych dla mniejszego zużycia padów. W zestawie są 2 pary. Wyprodukowany w Chinach.

 

Extended Play Series

 homepg newprods 2018 ep

 

Vater ExtendedPlay 5A n

Zespół Vater wprowadził nową innowacją technologię, która gwarantuje zwiększoną wytrzymałość oraz brak uszkodzeń w obszarze rimshot spowodowanych grą. Przez ostatnie 14 miesięcy Vater pracował nad tak zwaną serią Extended Play ™. która ma dwie wyraźne cechy, które pomagają rozwiązać problemy związane z powszechnym zużyciem podczas gry. Pierwszą cechą jest perełkowe, specjalnie opracowane trwałe wykończenie, które chroni obszar końcówki i ramienia kija, aby spowolnić przedwczesne odpryskiwanie i pękanie. Drugą cechą jest nasza ekskluzywna 7,6 centymetrowa "Stick Shield ™" umieszczona w obszarze rimshotu, która jest wysoce odporna na uderzenia i 8-krotnie silniejsza od stali. 

Vater StickShield

"Stick Shield ™"

 

Nowy model Pałek 

 

homepg newprods 2018 allen

Zespół Vater jest podekscytowany wprowadzeniem nowego modelu przy współpracy z renomowanym perkusistą jazzowym, pedagogiem i lideram zespołu - Carl'em Allen'em. Nowy model Vater Drumstick zapewnia pełny, szeroki dźwięk oraz doskonałe odbicie.

 

Super Bowl

BFM SuperBowl

Artysta Brian Frasier-Moore powraca do najbardziej oglądanego, corocznego programu telewizyjnego na świecie ... The Super Bowl Halftime Show!

Brian mówi; "Moje pierwsze doświadczenie w Super Bowl podczas, którego wystąpiłem z Madonną w 2012 roku. Byłem bardzo zdenerwowany i jednocześnie podekscytowany w tym samym czasie, występując na tak wielkiej scenie. Ponownie zagrałem w Super Bowl 2018 z Justin'em Timberlak'iem, co było dla mnie wielkim zaszczytem! Na swoim pokazie miałem moje podpisane pałki autorstwa Vatera."

Firma Vater miała zaszczyt być częścią tego, co Brian wniósł na scenę, po raz kolejny, na Super Bowl Halftime Show!