Hudson Music

Rhythmic-Composition-Cover-small-155x206  

Rhytmic Composition

Gavin Harrison

Nowa książka międzynarodowej gwiazdy perkusji, Gavina Harrisona. Jest to dokument na temat rytmicznych kompozycji utworów zespołu Porcupine Tree. Zawiera: 20 wyszczegółowionych transkrypcji perkusyjnych Terry'ego Branama i dogłębny komentarz Gavina Harrisona na temat charakteru każdego utworu m.in. "Sound of Muzak", "The Blackest Eyes", "Trains", "Futile", "Halo", "Anesthesize", "Nil Reccurring", "Cheating the Polygraph".

Książka

     
Mangini-DVD-cover-low-151x210  

The Grid

Mike Mangini

Kompletny system poszerzenia swoich umiejętności jako improwizatora i kreatywnego gracza koncentrując się na swojej tożsamości muzycznej.

2 DVD, perkusja

     
sucherman-mm1-dvd-155x208  

Methods and Mechanics I

Todd Sucherman

Solo i przykłady gry w różnych stylach jak i lekcje techniczne by poszerzyć umiejętności rytmiczne i muzyczne. Najlepsze DVD instruktażowe 2009 roku.

DVD

     
polyrhythms-front-141x210  

Ultimate Drum Lessons: Advanced Independence & Polyrythms

Różni artyści

Kolekcja Ultimate Drum Lessons pozwala perkusiście na zdobycie nowych technik od jednych z najbardziej uznanych i utalentowanych artystów świata.

DVD

     
neil-peart-taking-center-stage-tcs-book-front-151x210  

 

Taking Center Stage

 

Neil Peart

 

Najgłębsze spojrzenie na całokształt pracy i muzyki Neila Parta kiedykolwiek udokumentowane.

DVD

     
hudson-sucherman-mm2-front-72-155x210  

Methods & Mechanics II

Todd Sucherman

Metoda i mechanika: życie w trasie, utwory, popisy solo, opowieści i lekcje zabiorą nas na ciekawą, oświecającą i fascynującą podróż przekraczającą granice podstaw instruktażu.

DVD

 

     
greb-dvd-front-151x210    

The Language of Drumming

Benny Greb

Od uwertury i napisów początkowych filmu DVD, już na poziomie menu tej pozycji widz może mieć wrażenie, że oglądamy nową erę w dziedzinie edukacji muzycznej.

2 DVD

     
harrison-visions-front-151x210  

Rhytmic Visions

Gavin Harrison

Dogłębne spojrzenie na koncepcję - Iluzje Rytmu to przede wszustkim: lekcje na rozłożenie, modulację, podział na małe jednostki i przestrzeń. Ćwiczenia w stylu mistrzowskim, synkop harmoniczny i ekranowa notacja.

DVD

     
harrison-horizons-151x210  

Rhytmic Horizons

Gavin Harrison

Rhytmic Horizons to przedłużenie materiału Rhytmic Visions. Więcej poszerzających ćwiczeń prowadzących do ekscytujących koncepcji i pomysłów by odkryć kreatywność z gry na perkusji.

DVD

     
portnoy-ICM-155x207  

In Constant Motion

Mike Portnoy

Zawiera 3 płyty z ponad siedmioma godzinami instruktażu, na żywo i w studio, analiza materiału projektów w których Mike Portnoy był współtwórcą. Nagradzany Constant Motion jest ostatnim wydawnictwem Mike'a przez Hudson Music.

     
lang-control1-151x210  

Creative Control

Thomas Lang

Thomas Lang prezentuje unikalny i innowacyjny system, który pozwolił mu osiągnąć szybkość, finezję, kontrolę i koordynację krok po kroku. Dzięki czemu będziemy mieli możliwość podnosić swoje umiejętności w każdym gatunku muzycznym już od pierwszej lekcji.

DVD

     
peart-dvd-front1-151x210  

 

Anatomy of a Drum Solo

 

Neil Peart

 

W materiale ze studio, Neil Peart dyskutuje jego podejście do występów solowych. Na podstawie występu Rush z 2004 roku Neil Peart analizuje każdy segment 9-cio minutowego popisu, który jest esencją występów zespołu.

 

     
bissonette-dvd1-151x210  

Musical Drumming in Different Styles

Gregg Bissonette

To pokaz umiejętności i ponad 4-o godzinna analiza metody gry, która pozwoliła mu osiągnąć sukces. Punktem na którym opiera Gregg swoją metodę jest stworzenie z siebie o wiele bardziej muzykalnego perkusisty, oraz grę odpowiednich partii dostosowanych do fragmentów gry.

Musical Drumming in Different Styles poszerza twoją umiejętność technik różnych stylów gry.

Materiał nagrywany jest wieloma kamerami dzięki czemu pozwala nam to na zmianę ujęcia w trakcie ćwiczeń i utworów.

 

     
portnoy-liquid-drum-front-151x210  

Liquid Drum Theater

Mike Portnoy

Mike wykonuje 8 utworów/segmentów z Liquid Tension Experiment jak i materiał Dream Theater i przekazuje ich konstrukcję tłumacząc w jaki sposób utworzyć narzędzie do gry składający się z mnóstwa patentów, który możemy wykorzystać w każdym momencie.