Joomla Free Templates by iPage Hosting

Paweł ‘Mr Sticky’ Larysz używa pałek Vater

20151024 183349 2

 

Perkusista metalowego bandu Animations należącego do ścisłej czołówki sceny metalowej w naszym kraju. Razem z kolegami ma już na koncie wydanie trzech albumów, które trafiły nie tylko do polskich, ale i światowych rozgłośni muzycznych i spotkały się z bardzo dobrymi recenzjami w kraju i zagranicą. W 2014r. uczestniczył w polskiej edycji Thomas Lang's Drumming Boot camp w Warszawie. Znak rozpoznawczy „Mr. Sticky’ego” to szybka żonglerka pałeczkami w czasie solówek. 

 

Paweł używa modelu Vater VH5BW Hand Selected Hickory:

Bardzo elastyczne, wygodne i wyważone pałki z żołędną końcówką. Dostępna w kolorach: Sugar Maple, Nude Series, Eternal Black i Color Wrap.

VH5BW

Wymiary:

Długość 16 "| 40.64cm

Uchwyt 0,605" | 1.54cm

Rafał Dutkiewicz endorserem Vater'a

Rafał Dutkiewicz 2

 

 

Absolwent nowojorskiej uczelni Drummers Collective. Na stałe gra z MARIKĄ oraz z zespołem SKALPEL. Współtworzy skład SONAR Soul grający muzykę elektroniczną na żywo.  Współpracował z takimi artystami jak Wojtek Mazolewski Quintet, Novika, Paulina Przybysz, Ortega Cartel.

Michał Kupczyk gra pałkami Vater !

Michał Kupczyk

 

Perkusista i songwriter w zespole exodus 15. Na swoim koncie ma 8 albumów, wiele koncertów w Polsce i w Europie oraz 5 tras koncertowych po USA. Groove i time to najważniejsze cele w jego graniu. Na codzień wdzięczny Bogu mąż wokalistki e15 Karoliny i tata dwóch pięknych córek: Lusi i Laury.

Paweł "Zało" Załęski dołączył do grona endorserów Vatera

Paweł Załęcki

 

Z przyjemnością informujemy, że do grona artystów promujących markę Vater dołączył Paweł "Zało" Załęski-perkusista zespołu Black Mad Lice. Informacje o artyście i zespole na stronie www.blackmadlice.com

Paweł Zwirn dołączył do rodziny Vatera

VATER

 

  Paweł Zwirn - założyciel oraz perkusista formacji ARLON z którą nagrywa i koncertuje od 2009 roku. Końcem 2015 roku ukazała się druga płyta zespołu ARLON "Mimetic Desires" która została nagrana przy współpracy Michała Mierzejewskiego i orkiestry symfonicznej Sinfonietta Consonus.

Używa pałek perkusyjnych Vater Pro Rock Nylon:

 

Vater prorock n 2

Długość : 16 1/4 " | 41.27cm     
Średnica : 0.555 " | 1.41cm

Nieco pod 5A w uścisku z owalną końcówką .